واکینگ استریت پاتایا

خانه » مکان » واکینگ استریت پاتایا

واکینگ استریت پاتایا

خیابان واکینگ استریت بخشی از جاده ساحلی پاتایا بوده و اگر مسیر اصلی آسفالته را به سمت چپ بپیچید به جاده جنوبی پاتایا می رسید که در اینجا وسایل نقلیه می توانند وارد محوطه سنگ فرش شده واکینگ استریت در ساعت های بین 2:00 تا 18:00 شوند. در انتهای جاده ی یک طرفه به اسکله بالی هایی و نماد معروف شهر پاتایا می رسید. جاده سومی که در انتهای جنوبی پاتایا قرار دارد شما را به شهر خواهد رساند.

واکینگ استریت سرزنده از جمله پر ترددترین خیابان های دنیا می باشد که همیشه پر از زندگی و شور هیجان است. جالب است بدانید این خیابان به قدری شلوغ می شود که گاها آن را می بندند و دیگر اجازه ورود به گردشگران دیگر را نمی دهند اما این در زمانی است که دیگر خیابان در حال انفجار باشد، اگر می خواهید به رستوران های این خیابان بروید باید بگویم که اغلب رستوران‌ها در ابتدای خیابان قرار دارند و جلوتر که می روید ، کافه‌های این خیابان را مشاهده خواهید کرد که بسیار محیط خوبی دارند و می توانید در آن ها بسیار خوش بگذرانید.

در هیچ جای پاتایا به اندازه خیابان واکینگ استریت تفریحات شبانه وجود ندارد. اکثر کوچه های فرعی واکینگ استریت که به جاده دوم پاتایا منتهی می شوند نیز به کلوب های شبانه و کسب و کار مربوط به آن اختصاص دارند. خیابان واکینگ استریت روی انواع مختلفی از بار و کلوب متمرکز است؛ بنابراین می توانید کلوب مورد نظرتان را براحتی پیدا کنید. واکینگ استریت از انتهای جاده ساحلی شروع می شود و در ابتدای آن اکثرا رستوران قرار گرفته است و بعد از آن به go-go بار و beer بار می رسید. در نیمه های خیابان به درخت معروف واکینگ استریت می رسید که تنها درخت این خیابان است. در اطراف این درخت اکثرا کلوپ ها و بارهای ladyboy را می بینید. اگر واکینگ استریت را ادامه دهید به اسکله بالی هایی می رسید. در واکینگ استریت تعدادی مزون و جواهر فروشی و همینطور هتل ها و مهمانخانه هایی وجود دارند که بهترین آنها سیام بی شور ریزورت اند اسپا می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *