ساحل جامتین پاتایا

خانه » مکان » ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا

کاملاساحل جامتین (Jomtin) یک ساحل شنی 6 کیلومتری واقع در 2 کیلومتری جنوب پاتایا مناسب برای کسانی است که از آرامش لذت می برند و مایل به رفتن به مکانی که پر از سرگرمی هستند.

ساحل شنی جامتین کاملا باریک و دارای شیب کم به سمت دریا است. رستوران ها و کافه ها در کنار ساحل با غذاهای دریایی و نوشیدنی های تازه از گردشگران پذیرایی می کنند.

به محض اینکه از سمت جنوب شهر پاتایا از این شهر خارج شوید به شهر جامتین می رسید. جامتین همانند پاتایا از شهرهای محبوب گردشگران تور پاتایا است اما ساکنان آن را بیشتر مهاجران دائم و کارگران تشکیل می دهند که باعث شده این شهر خلوت باشد. چون نام خیابان های تایلند با کاراکترهای لاتین نوشته می شود در تابلوهای خیابانی و یا نقشه های شهری نام این شهر را به نام «چوم تی ان» می نویسند. از اواخر دهه ۱۹۹۰ مدت ها پس از اینکه پاتایا تبدیل به یکی از تفریحگاه های ساحلی این منطقه شده بود جامتین کم کم تبدیل به مکانی محبوب برای خانواده ها و گردشگران سنتی پاتایا شد.

جامتین هر آنچه از تفریحگاه های ساحلی می خواهید را در فضایی خلوت و آرام در اختیارتان قرار می دهد. اگر از Paratamnak Hill  سوار بر تاکسی شوید ۱۰ دقیقه ای به جنوب پاتایا می رسید پس اگر به  پاتایا سفر کردید به آسانی می توانید به این ساحل زیبا هم سری بزنید. ساحل جامتین با هتل ها، آپارتمان ها و مهمان خانه های ارزان خود به مقصد گردشگری مناسب برای گردشگرانی تبدیل شده که تمایلی به گذراندن تعطیلات در مناطق تفریحی شلوغ پاتایا ندارند.

چه جوری برم ساحل جامتین پاتایا

اگر از بانکوک با اتوبوس به ترمینال اصلی اتوبوسرانی پاتایا در شمال این شهر سفر کنید از آنجا با اتوبوس با هزینه ۵ تا ۲۰ بات به شهر جامتین می رسید.

جاذبه های ساحل جامتین پاتایا

در ساحل و هتل های اطراف این ساحل انواع و اقسام ورزش های آبی همچون غواصی، جت اسکی، قایقرانی و… و سرگرمی هایی مانند بانجی جامپینگ و بدنسازی و … برای گردشگران فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *