بهترین کشورهای خارجی برای سفر در زمستان

خانه » بهترین کشورهای خارجی برای سفر در زمستان

بهترین کشورهای خارجی برای سفر در زمستان

چه کشورهایی برای سفر در فصل زمستان مناسب هستند؟ در این مقاله شما را با بهترین جاذبه هایی که می توانید در فصل زمستان به آنها سفر کنید، آشنا خواهیم کرد.

شهر کبک در کانادا

دمای هوای کبک در فصل زمستان به طور میانگین بین دمای منفی ۱۰ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد. اما این قضیه باعث نمی‌شود که محبوبیت این شهر کاسته شود. ساختمان های تاریخی قدیمی کبک دراوایل زمستان در دکوراسیون کریسمس غرق شده و جشنواره های سرگرم کننده‌ای مانند کارناوال کبک و پنتاثلون نیز روی می دهد.

سویا در اسپانیا

در شهر اسپانیایی سویا، زمستان ملایمی با دمایی بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتی گراد را تجربه می کنید. این شهر به گفته برخی بهترین مکان برای مسافرت خارجی در زمستان است. قیمت مقرون به صرفه هتل ها و جمعیت توریست کم تر باعث شده که این فصل زمان خوبی برای بازدید سویا باشد. بعد از بازدید از کلیسای سویا و تحسین معماری گوتیک آن، از بازارهای شهر در روزهای تعطیلات می توانید دیدن کنید.

فصل زمستان در سویا

پارک ملی سرنگتی در تانزانیا

از دی ماه تا اسفندماه بهترین زمان برای بازدید از پارک ملی سرینگتی تانزایا می باشد چرا که مراتع جنوب پارک ملی تانزانیا در این زمان پر از حیوانات مختلف برای بازدید هستند. در این زمان دما بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد و بارش باران زیاد شایع نبوده و حیوانات برای زادآوری بیرون می آیند و شما  فرصت خوبی برای کشف جانورانی همچون گورخر، شیر و حتی کرگدن سیاه را خواهید داشت.

پارک ملی سرنگتی در تانزانیا

دبی در امارات

زمستان های گرم دبی زمان مناسبی است که از جاذبه های دبی هم دیدن کنید. با توجه به اینکه دمای مطبوعی بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد وجود دارد، فرصت خوبی است تا از ساحل جومیرا یا اسکی روی شن  و دبی فریم بازدید کنید. همچنین برای چشیدن طعم زمستان میتوانید به سالن های سرپوشیده مصنوعی اسکی این شهر مراجعه کنید.

دبی فریم

 

رم در ایتالیا

اگر پوشیدن لباس گرم زمستانی برای شما در سفر مساله ی خاصی نیست، می‌توانید از جاذبه‌های اصلی رم مثل کلوسئوم و انجمن روم بازدید کنید، بدون اینکه مجبور باشید در شلوغی وحشتناک تابستان های به آنجا بروید. بعلاوه می توانید خودتان را با یک لیوان کاپوچینو یا یک بشقاب پاستای تازه گرم نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *