تور ترکیه

ترکیه کشوری غنی از فرهنگ، هنر و تاریخ است. ترکیه به اندازه ای مدرن است که راحت باشد و به اندازه ای سنتی است که جالب باشد. ترکیه یکی از 10 مقصد گردشگری جهان بوده و سالانه بیش از 35 میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

تور ترکیه

چرا تور ترکیه

اقامت در ترکیه

ترکیه دارای شگفت انگیز ترین هتل های لوکس و بوتیک در جهان است. از سوی دیگر، به دلیل رقابت شدید میان آژانس های مسافرتی، شما می توانید زیباترین هتل ها را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه پیدا کنید.

جاذبه های تاریخی ترکیه

تاریخ ترکیه به 25000 سال رسیده و شواهدی از هیتیتها، هلنها، رومیها، بیزانسها، سلجوقیها و عثمانیها و همچنین تعداد زیادی از تمدنهای دیگر، دیده شده است.

فعالیت های خاص در تور ترکیه

ترکیه با 8400 کیلومتر خط ساحلی، نفریحات آبی متنوعی زا برای گردشگران تور ترکیه مهیا کرده است.پیاده روی، صعود صخره نوردی، بالون هوای گرم، کوهنوردی، قایقرانی سفری و دوچرخه سواری و اسکی از تفریحات خاص تور ترکیه هستند.

غذاهای ترکی ترکیه

غذاهای ترکی یکی از بی نظیرترین غذاهایی هستند، که هر کسی با دیدن آنها دوست دارد، آنها را میل کند. دونر کباب، لاهماجون (Lahmacun، کومپیر (Kumpir) و کومپیر (Kumpir) تنها برخی از غذاهای لذیذ و محبوب ترکیه هستند.

شن و حمام آفتاب در تور ترکیه

آب و هوای مدیترانه منحصر به فرد مدیترانه و طبیعت زیبا ترکیه اجازه می دهد تا تقریبا 6 ماه تابستان در بخش های جنوبی. سواحل شنی عالی هستند و دریا، به ویژه خط ساحلی اژه، شگفت انگیز ترین است. این یک دریای خفیف سرد است که اجازه می دهد تا برای تجربه طراوت. سفر آبی محبوب ترین راه برای بازدید از تمام سواحل با یک قایق بادبانی در حالی که با بهره گیری از دریای فیروزه ای.

فرصت های تجاری در تور ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای در حال توسعه می باشد. د ترکیه فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری های بزرگی در بخش املاک و مستغلات فراهم شده است.

خرید در تور ترکیه

هدایای لوکس، فرش، گلیم و قالیچه ترکیه و چای و قهوه ترکی از سوغاتی های مورد علاقه گردشگران تور تایلند هستند.

تور ترکیه نوروز ۹۹

0 18

تماس با ما

تلفن: 09912019071

ایمیل: buyfly.ir@gmail.com

 

درباره ما

بای فلای مرجعی برای معرفی ارزان ترین و بهترین تورهای معتبرترین آژانس های مسافرتی، انتشار تجربیات سفر جهانگردان حرفه ای و راهنمای سفر به اقصی نقاط جهان می باشد.